Kontakt

Zarz?d

dr Maciej Lipiński

Prezes Zarz?du
Dyrektor Naczelny

tel. +48 52 35 64 500
lipinski.maciej@cronimet.pl

r.pr. Olaf Brymora

Wiceprezes Zarz?du
Dyrektor Operacyjny

tel. +48 52 35 64 500
brymora.olaf@cronimet.pl

Andrzej Bartoszak

Prokurent
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

kom. +48 669 28 28 28
bartoszak.andrzej@cronimet.pl

Biuro Zarz?du

?aklina Babiarz

Referent ds. biurowych

tel. +48 523564 500
biuro@cronimet.pl

Handel - Oddzia? Szczecin

Alicja Kulik-Manuszewska

Kierownik Oddzia?u

kom. +48 669 21 21 21
kulik.alicja@cronimet.pl

Marcin Sikorski

Handlowiec
Polska – Zachód

kom. +48 724 42 42 42
sikorski.marcin@cronimet.pl

Handel - Centrala Inowroc?aw

Pawe? Malinowski

Handlowiec
Z?om Poprodukcyjny

kom. +48 669 37 37 37
malinowski.pawel@cronimet.pl

Robert G?bka

Koordynator ds. Handlu Z?omem Stalowym

tel. +48 52 356 45 41
kom. +48 697 53 53 53
gebka.robert@cronimet.pl

Piotr Wyborski

Handlowiec

kom. +48 734 124 000
wyborski.piotr@cronimet.pl

?ukasz Zieliński

Handlowiec

kom. +48 726 95 95 95
zielinski.lukasz@cronimet.pl

Ewa Zakrzeńska

Koordynator ds. w?glików spiekanych i HSS

tel. +48 52 356 45 28
kom. +48 723 85 85 85
zakrzenska.ewa@cronimet.pl

Katarzyna Wolff

Business Development Manager

kom. +48 721 84 84 84
wolff.katarzyna@cronimet.pl

Handel - Oddzia? Herby / Mielec

Jerzy Sikora

Kierownik Oddzia?u

kom. +48 669 35 35 35
sikora.jerzy@cronimet.pl

Karol Górniak

Handlowiec
Polska Po?udnie

kom. +48 669 31 31 31
gorniak.karol@cronimet.pl

Wojciech Matuszczyk

Handlowiec
Polska Po?udnie

kom. +48 726 999 888
matuszczyk.wojciech@cronimet.pl


 

 

SKONTAKTUJ SI? Z NAMI:

* pola wymagane

Wybierz temat *


Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawi?zania kontaktu drog? telefoniczn? lub korespondencji oraz obs?ugi zg?oszonej sprawy.
Ochrona Danych Osobowych jest realizowana zgodnie z obowi?zkiem informacyjnym dost?pnym pod adresem:
http://www.qhknfxz.tw/pl/o-nas/OchronaDanychOsobowych.

Polityka Cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystaj?c ze strony wyra?asz zgod? na ich stosowanie.

Dowiedz si? wi?cej
MENU
三星福彩 会宁县| 慈利县| 修文县| 长治县| 平阳县| 济南市| 广州市| 精河县| 平利县| 盐亭县| 印江| 通江县| 新建县| 启东市| 福泉市| 酒泉市| 洛宁县| 南昌县| 吉木萨尔县| 秦安县| 温州市| 招远市| 丽水市| 惠东县| 吴川市| 若尔盖县| 资溪县| 隆子县| 拜城县| 新源县| 临猗县| 建水县| 历史| 长垣县| 尤溪县| 银川市| 巴中市| 汕头市| 会同县| 思南县| 大姚县|